Masz firmę i szukasz dodatkowych zysków? Pomyśl o krótkoterminowych lokatach!

Toyota Bank Kolonowskie

Poradnik Klienta

Masz markę oraz szukasz dodatkowych zysków? Pomyśl o krótkoterminowych lokatach!

Zarządzasz nazwę oraz myślisz się, w jaki system pomnożyć zyski? Korzystnym rozwiązaniem mogą pokazać się lokaty krótkoterminowe. Zwróć uwagę przede każdym na depozyty overnight, dzięki którym pieniądze będą pracować wtedy, jak nie są potrzebne. Sprawdź, o co szuka.

Toyota Bank Prudnik

O prawidłowym zarządzaniu finansami poleca się wówczas, gdy przedsiębiorstwo zachowuje płynność gospodarczą oraz odpowiednio ma z ofert pomnażania zysków. Lokaty oddają się być doskonałym rozwiązaniem, ale…. Często pojawia się kłopot z wypłatą lęków przed okresem zapadalności. Gdy pojawia się wyjątkowa nadzieja na inwestycję, trzeba przed czasem zlikwidować kilkumiesięczną lokatę, i co za tym chodzi – stracić wypracowane do tej chwili odsetki. Rozwiązaniem mogą pokazać się depozyty overnight.Toyota Bank Prudnik

zobacz również SerFin

Depozyty overnight – na czym wtedy polega?

Depozyty overnight to typowe lokaty krótkoterminowe, które chodzą w nocy. Środki wpłacane po południu jednego dnia wracają z powrotem na „wyjściowe” konto firmowe kolejnego dnia rano. Przecież są już powiększone o wypracowane odsetki.

Tego typu lokaty krótkoterminowe bazują na racie referencyjnej POLONIA. Ustalana jest na podstawie średniego oprocentowania niezabezpieczonych depozytów międzybankowych, do zawarcia których dotyka każdego dnia prostego do godziny 16:30. Wiedze o tych stawkach publikowane są ok. godziny 17:00.
Zysk z inwestycji krótkoterminowych – ile wynosi?

Trudno jasno określić, jak bardzo można zarobić na inwestycjach krótkoterminowych. Można jednak prześledzić zatem na określonym przykładzie.

Lokata Krótkoterminowa prosta w ofercie Toyota Banku to depozyt overnight z oprocentowaniem na etapie stawki POLONIA pomnożonej przez 0,60. Im doskonalszy kapitał wyjściowy, tym potężniejszych efektów można się spodziewać.
Lokaty krótkoterminowe – dlaczego warto?

Lokaty krótkoterminowe to rozwiązanie, jakie tworzy sporo zalet. W sukcesu dysponowania nadwyżką finansową, warto spośród nich użyć z co chwila kilku powodów.

Zachowanie płynności finansowej

Specyfika depozytów overnight pozwala utrzymać płynność finansową. Pieniądze idą na sukces tylko w nocy – wtedy, gdy marka nie pracuje.

Możliwość pomnażania kapitału

Środki finansowe nie nie muszą bezczynnie być na koncie firmowym i przenosić na wspaniałą okazję inwestycji. Mogą cały okres pracować, co pozwala wygenerować większy wpływ.

Możliwość mienia ze zabiegów w wolnym momencie

Lokata krótkoterminowa nie zamraża pieniędzy na moc miesięcy. Można spośród nich dysponować cały okres – w całości lub części – bez utraty wszystkich odsetek. Toyota Bank Prudnik

Możliwość wypracowania większych zysków

Depozyty overnight są inaczej oprocentowane, dlatego dają możliwość uzyskania większych rezultatów w porównaniu ze obowiązującymi lokatami.

Powyższe powody to wystarczające argumenty, jakie powinny skłonić Cię do lokat krótkoterminowych typu overnight. Wybierz więc ciekawą propozycję i pozwalaj pieniądzom pracować wtedy, kiedy śpisz. Toyota Bank Prudnik

Zobacz również Masz firmę i szukasz dodatkowych zysków? Pomyśl o krótkoterminowych lokatach!

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments