Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Warto przeczytać Wiadomości

Wszystko myśli na to, że 2019 rok będzie daleko atrakcyjnym momentem na zbytu kryptowalut. W teraźniejszym etapie media obiegła informację o tym, że w dalekim roku na zbytu pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo obecnie nie dziwi. Po tymże kiedy 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na targu, kurs bitcoina poszybował daleko w górę, i wiele projektów ICO okazało się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda dała się skusić na przejście w sferę.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ
ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd jednak raczej z trudem można szukać projektu, który oddał się stuprocentowym sukcesem. Niektóre prezentowały się nawet małymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodowity pięściarz nie jest skłonnym bokserem, który zajął się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z programem wiąże duże możliwości na ważne zyski, o czym mówił nawet na indywidualnym instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w miarach 20 centów, przy czym istotna cena wynosiła 1, 86 USD. Nowy projekt wsparty Mayweathera – Centra, zaprezentował się wykonaną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W sprawy nie brakuje również takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim imieniem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Nieco więcej szczęścia miała Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam pomysł był pomocny. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został pozwany o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut stosowany jest z ważną uwagą. W przeszłości wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tymże kiedy KNF i UOKiK krytycznie pokazały się o promowanych tam treściach. Że się dziwić, ponieważ wśród wielu solidnych projektów zdarzają się także, choćby wyżej wymienione, oszustwa. Ponadto tkwimy w końca, który ze ważnym dystansem dochodzi do nowoczesnych projektów.

Saleta widzi w perspektywa

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temu do własnych fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W bliskim poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, że nie chodzi tutaj o żadne spekulacje, natomiast na projekcie wszystek będzie mógł zyskać. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na konferencji BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto zaznaczyć, że sportowiec jest znaczącą także lubianą osobistością nie właśnie w świecie boksu. W przeciwieństwie do własnych celebrytów, Saleta raczej cechuje się zdrowym rozsądkiem i w przeszłości nie wykazywał chęci do ciągnięcia się z motyką na ciepło.

Za celem stoją doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO odpowiada za wszelki proces emisji SaletaCoin oraz jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie postrzegał za doradztwo i wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na całkiem innej platformie napisanej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer angażuje się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, gdy to podjął uchwałę o wymiany z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to już dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest oczywistą nowością, jednak należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich pomysłów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie działała często do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą mogli m. in. nabyć inne usługi bądź efekty w form gadżetów. Projekt jest i na planie propagowanie sportu wśród młodzieży, a w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i utrzymujemy kciuki za powodzenie pierwszego takiego programu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments