plagi breslau gdzie obejrzeć

Patryk Vega Plagi Breslau Resko gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Premiera filmu odbyła się 14 grudnia 2018 roku na budowach Showmax. Patryk Vega – drink spośród najbardziej dobrych polskich reżyserów, twórca takich filmy jak tani „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka korzystniejsza niż śmierć”, tym zupełnie przedstawił coś zupełnie innego.

Patryk Vega Plagi Breslau Gościno gdzie obejrzeć?

 

W obsadzie produkcji znalazły się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Pierwszym miejscem fabuły filmu jest nowy Wrocław. W centrum tym bada do dużych morderstw. Każdego dnia o tej jedynej godzinie – 18:00 – nikomu inny seryjny morderca zabija w makabryczny sposób kolejną ofiarę. Jak się okazuje świadomości te zawierają zwykle coś na sumieniu, a wymiar prawdy stanowi w kontakcie do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, zajmująca się w działalność Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa te są dziełem indywidualnej oraz tej tejże osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do ustalenia tożsamości seryjnego mordercy jest ogromne zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w jakiego rolę zajmuje się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do ostatniej sytuacje Iwoną Bogacką – wykorzystywaną przez Darię Widawską – prowadzą niezwykle uciążliwe i zawiłe śledztwo, w jakim to rozwiązań starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (głównego miejsca wydarzeń). Otwiera się wyścig z czasem, nikt nie chce zrobić do nowych zbrodni.

Film niestety – na placu Polski – nigdy nie dotarłem na ekrany kin. Jak mówi reżyser – Patryk Wega – nie może do ostatniego uzyskać gdyż kina nie są w stopniu zgodzić się na sytuację gdzie ten tenże obraz jest wyświetlany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, potrzebują one wyłączności na prawo do malowania pracy w stanie czterech miesięcy od początkowej premiery filmowej. Aby film mógł stanowić puszczany w kinach powód ten potrzebuje być przeprowadzony. W bieżącym dziale nie ma żadnych negocjacji. Film musi istnieć dedykowany dla nich na wyłączność przez pewny termin.

Decyzja o wyświetlaniu filmu jedynie na sieciach internetowych została podjęta świadomie stąd też rezygnacja z perspektywie odtwarzania pracy na salach kinowych i byłą świadomą decyzją. Jak zapewnia sam Patryk Vega – dostrzegli oni toż styl – wyświetlanie obrazów na sieciach internetowych staje się coraz dużo atrakcyjne. Widzą w niniejszym wspaniały potencjał. Patryk Vega uważa także, że jest ostatnie chodzenie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Gościno gdzie obejrzeć?

Jak radzi Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w wywiadzie dla Telemagazynu – „Najbardziej zależało mi na tym, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, i która jest wystarczająco inna niż ja a to wszystko co robiłam do ostatniej chwili […] Mam tylko nadzieję, że widzowie uwierzą w niniejszą historię również w niniejszą bohaterkę, tak oraz posiadam szansę, że wtedy ponadto będzie dla mnie jakiś przyczynek do nowych ciekawych ról, które są inne niż te, z których jestem znakomita do ostatniej pory.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Gościno gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest możliwy do ustalenia w naszych polskich kinach, realizacja ta tłumaczona istnieje na salach kinowych na placu między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i zarówno na placu Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów obraz ten widziany jest jako nieźle wykonany – część spośród widzów ma go za spektakl przechowujący w napięciu do indywidualnego końca. Mówią, że stanowi w nim niezwykle dynamiczna treść i atrakcyjna fabuła. Z tamtej strony znajdziemy też liczbę osób zajmującą opinię na słabszy montaż lub też gorszą jakość, niż w starych produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Gościno gdzie obejrzeć?

Jak prowadzi sam Patryk Vega w wywiadzie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to dość nowy Vega. W niniejszym obrazie nie ma wielowątkowości charakterystycznej dla moich ostatnich filmów. Nie pamięta te mieszania gatunków. Więc stanowi jednak dobry thriller, w których co chwila jest… aż tu nagle. Tych twistów w przeciągu filmu jest kilkadziesiąt więc widzowie do tego momentu nie są w stopniu uzyskać jak ta historia się skończy. Stanowi zatem całkowicie dobry dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Gościno gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments