Ładowarka samochodowa Pełczyce zadzwoń 576 501 601

Zachodniopomorskie

Bezprzewodowa ładowarka samochodowa Automatyczne zaciskanie 10 W Bliskie ładowanie Obrót o 360 stopni Air Vent Uchwyt samochodowy do telefonu iPhone Samsung Huawei Android

Ładowarka samochodowa Chociwel

Simple Fast
Nowe technologie pojawiają się w niezwykle dużym tempie, często w nauce samochodowej. Uczą się systemy bezpieczeństwa, powiększa się komfort jazdy. Towarzyszy nam i postęp sprzęty, który uczestniczy w życiu codziennym kierowcom. Do zabawy wchodzi system wykorzystania pola magnetycznego w budowie bezprzewodowej ładowarki indukcyjnej. Nowoczesne telefony wyposażone w standard ładowania QI dostosowane są do tego typu ładowania.

 

zamów kuriera Expres poczta

Ładowarka samochodowa Chociwel

Funkcjonalność i komfort

Ładowarka indukcyjna to nowe rozwiązanie dla wszystkich kierowców. Uchwyt posiada receptory wykrywające smartfona, jaki w momencie przybliżania go do bazy przechwytują go skrzydłami i zaczynają ładowanie w danej chwili. Sam zaczep czerpie z inicjatywy akumulatora auta przy standardowym wejściu MICRO USB. Ogromnym plusem takiej procedury jest wspomniany komfort użytkownika. Czerpiąc z ładowania indukcyjnego nie musimy martwić się: różnymi kablami, które przeszkadzają nam koło drążka zmiany biegów, stresem wynikającym z nagłego podpinania urządzenia na światłach w znaku miejskim. Po prostu wystarczy wsiąść do samochodu, włożyć telefon do centrale i np. w odległości do lektury ładować. W chwili obecnej prawie każdy jest właścicielem smartfona. Sprzęt używany jest do wielu celów: jako odtwarzacz multimedialny, do oglądania filmów, słuchania muzyki czy wykonywania zdjęć z wbudowanym aparatem fotograficznym. Te czynności powodują ciągłą utratę energii baterii przez co smartfon pragnie istnieć na bieżąco ładowany. I tutaj biorąc pod uwagę oczekiwania kierowców a dla ich wygody powstała ładowarka indukcyjna.

Ładowarka samochodowa Chociwel

Stabilność oraz szybkość

Atutem ładowarki indukcyjnej jest trwałe utrzymanie sprzętu podczas jazdy samochodem. Baza montowana jest w kratce środkowego nawiewu, przez co łatwa jest w jakiejś chwili dla prowadzącego samochodem lub dla pasażera. Uchwyt potrafi utrzymać sprzęt tak stabilnie, że nie ma szanse aby w wolny sposób zagroziło to np. upadkiem telefonu- nawet w przypadku dużych manewrów za kierownicą. Nowoczesna metoda Quick Charge 3.0 kupi na wydajniejszy oraz bardzo większy proces ładowania telefonu niż w codziennym sprzęcie. Ładowarka indukcyjna obsługuje smartfony o wartości od 4,5” do 6,5”. Pozwala zarówno na krótką pracę ze meblem będącym w bazie również jego obsługą jedną ręką. Ponadto istnieje możliwość obracania bazy wraz z telefonem nawet o 360°.

Ładowarka samochodowa Chociwel

Łatwość montażu

Aby zmaksymalizować łatwość montażu zestaw zawiera następujące elementy:

Baza- ładowarka indukcyjna
Zaczep montowany do nawiewu klimatyzacji
Kabel USB C
Proces montażu robi się w dużo użyteczny i wygodny sposób. Do ładowarki dołączany jest zaczep oraz kabel USB- wszystkie elementy zostają połączone. Do nawiewu klimatyzacji włożona zostaje baza, a kabel podłączony jest do złącza USB. Stanowi obecne rozwiązanie bardzo intuicyjne dla wszystkich użytkowników. Indukcja staje się przyszłością -kamieniem milowym postępu. Człowiek staje się centralną postacią- presja i przede wszystkim etap toż aspekty codzienności życia. Urządzenia pozwalające maksymalnie uprościć pracę, w tym sukcesie ładowarka indukcyjna są proszone nie właśnie przez gadżeciarzy ale jeszcze dla każdego, kto lubi jasne i praktyczne rozwiązania.

Ładowarka samochodowa Chociwel

zobacz również Uchwyt samochodowy do telefonu z ładowarką indukcyjną

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments