Kobiety mafii Płoty gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, stanowi obecnym, który zajmuje mieszane uczucia wśród widzów. By właściwie zrozumieć film, należy znacznie się w niego wczuć.
Kobiety Mafii wspomina o życiu rodziny z dzieckiem również ich opiekunką, gangstera dodatkowo jego lubej, i starego, który gotów jest zbudować dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Nowogard gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella wchodzi na ogromny pomysł zwabienia przestępców w pułapkę, by znaleźć najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej plan i wydaje opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia dlatego na naszą rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo przebiega bez żadnych problemów, lecz w dobrym momencie Bela zostaje zdemaskowana, przez któregokolwiek z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film
klik i ogladaj film

Kobiety mafii Nowogard gdzie obejrzeć?

Jeśli nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością przygotowało się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej nowe miejsce. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa praca w ABW wpłynęła na profil i zachowanie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce zrezygnować z książce, jednak szef, jak się później okazuje przestępca, zapewnia ją by dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej zadaniem, jest zbliżyć się do grupy niebezpiecznych przestępców, którymi prowadzi Padrino, cierpiący na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w kwestię. Płacenia się w związku, w którym tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa jednego z gangsterów o pseudonimie cień, do którego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Obecny w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w bloku, dziewczyna przyjeżdża z nim do hotelu, gdzie żyją ze sobą noc. Następnego ranka, po incydencie z stoją, postanawia napaść na jubilera, aby przekonać do siebie gangsterów by uratować życie. Satysfakcję z dobrego wzrostu nie istnieje jednak długo. Cień zostaje aresztowany, natomiast w obawie przed więzieniem, żywy przyjmuje się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze prostą osobą.

Kobiety mafii Nowogard gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie młodego nie trwa długo. Zostają schwytani i deportowani do Nasz, żeby móc zamontować im zarzuty. Udaje mu się jednak odejść z sytuacji obronną ręką. Przyjmuje się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zmian umieszczony pozostaje w szkole policyjnej, gdzie będzie stanowił pomoc.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z istotnymi kłopotami finansowymi. Wraz z opiekunką kwalifikują się na wyjazd do Szwecji, gdzie mają zająć się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak zawsze ataki więc zostaje umieszczona w szpitalu. Od tej chwili, los dziecka stanowi w dłoniach lojalnej opiekunki, dla której życie mężczyzny jest najważniejsze. Prowadzony przez Darię interes, szybko się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i kobieta próbuje odebrać sobie bycie, by uniknąć kary.
Na całe szczęście, stanowi wtedy nie udana próba.

Kobiety mafii Nowogard gdzie obejrzeć?

Kiedy brak w spokoju idzie na wolność, planuje spędzić chwila z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Niestety stanowi mu więc jednak dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, zapewniłaś mu truciznę. Mężczyzna pada na podłogę w kawiarni, oskarżając o jakość morderstwa Izabellę.

Po śmierci starego dziecka i niezdolności marki, do kontrole nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Jaka jest prowodyrem całej akcji. W bliskim do siebie czasie, w Hiszpanii odbywa się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na klientowi, który ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na werandzie były kochanek, pada zabity przez innych mężów Justyny, którzy na jej zlecenie brutalnie go niszczą. Tymczasem Daria aby, nadal móc tworzyć narkotykowy biznes, przyjmuje się na utrzymanie opiekunki dla dziecka. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W ostatnim momencie, zamyka się pierwsza fazę kobiety Mafii.

Kobiety mafii Nowogard gdzie obejrzeć?

Choć film zawiera dużo scen akcji, są również momenty, w których wybiera się kilka elementów na raz, dlatego warto oglądać obraz w skupieniu, aby pojąć o co w nim działa.

Kobiety mafii Nowogard gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments