Kurier - Jak postąpić z firmą, która nieterminowo dostarcza przesyłki?

DPD kurierzy Połczyn-Zdrój

Zachodniopomorskie

Firma Kurierzy ma się upraszczaniem całego procesu tworzenia zamówień od wystawienia zapotrzebowania na przesyłkę przesyłki aż do doręczenia. Wysyłamy zarówno małe przesyłki listowne, paczki jak również ciężkie zapotrzebowania paletowe, hurtowe dla firm. Świadczymy i wszelkie usługi towarzyszące wysyłaniu przesyłek takie jak: śledzenie paczek (widoczne na bliskiej stronie po wpisaniu numeru przesyłki), powiadomienia na telefon o daniu przesyłki, mocna oraz bezpieczna stawka za usługę, infolinia dostępna dla kupujących w porach pracy biura (codziennie od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00), ponosimy odpowiedzialność w razie jakichś problemów z daniem przesyłki, posiadamy zniżki (na dowód dla biznesów), wachlarz promocji, pomocne wyszukiwarki (na dowód wyszukiwarka do kodów pocztowych, czy wyszukiwarka najtańszej przesyłki), płatność Prepaid i dużo, wiele różnych. Zamawianie z nami przesyłek, to łatwo prosta czynność, oszczędzająca klimat a pieniądze.

DPD kurierzy Trzebiatów

 

Stanowimy samą z wiodących firm na targu cieszących się logistykom przesyłek. Idziemy na własną markę już od 2009 roku oraz odróżniamy się profesjonalizmem, na jakimkolwiek etapie swej pracy – od zamówienia do dostarczenia.

zamów kuriera

Obsłużyliśmy prawie ćwierć miliona zadowolonych klientów na gruncie polskiego kraju także za granicą. Pośredniczymy w przesyłkach kurierskich pomiędzy największymi korporacjami kurierskimi: UPS, GLS, GEIS, INPOST, DHL, a klientami po to, by maksymalnie uprościć cały proces przesyłania towarów, zaoszczędzić czas swoich klientów oraz wasze pieniądze. Wybieramy najtańszą ofertę spośród dostępnych już dla twojej konkretnej – zindywidualizowanej przesyłki. Bez powodu na to, lub masz przesyłkę nie standardową, bądź jej trwanie doręczenia tworzy być ustalony, uwzględniając rodzaj opakowania i wygląd przesyłki, wszelkie parametry wagowe i gabarytowe nasza ciągle aktualizowana podstawa danych wybierze ci najtańszą dostępną drogę na targu spośród współpracujących z nami firm kurierskich.

 

DPD kurierzy Trzebiatów

Po wykonaniu krótkiego formularza na serwisie KurJerzy. pl dotyczącego prowadzonej przez ciebie przesyłki otrzymasz kompendium informacji na problem wybranej dla ciebie oferty obejmujące: termin dostawy, ceny, zależności ceny od terminu dostawy, firmy jaka jest najniższą ofertę, usług dodatkowych takich jak: gwarancja dostarczenia kolejnego dnia, pobranie, sms status – nadawca, sms status – odbiorca itp. Na karcie www. wysylka-palety. pl możesz dojść dużo wiadomości na temat swej oferty, także serdecznie zachęcamy do odwiedzenia nas. Nie trać czasu na poszukiwanie dziesiątek stron firm kurierskich, by odszukać najodpowiedniejszą dla ciebie ofertę. Wystarczy jedna: www. wysylka-palety. pl, a dowiesz się wszystkiego, by ułatwić swoje przesyłki najlepszej jak zatem dopiero możliwe.

DPD kurierzy Trzebiatów

Po złożenia zamówienia nasi kurierzy odbiorą twoją przesyłkę znacznie pilnie oraz traktując się do wszystkich norm bezpieczeństwa. Posiadamy licencję transportową, jako jedni z małych na placu, co znacznie daje nas spośród konkurencji, a tobie gwarantuje bezpieczne dotarcie przesyłek, gdyż teraz pośredniczymy w przewozie drogowym. Spełniliśmy szereg niezwykle restrykcyjnych wymagań, by posiąść licencję transportową, ale płaciło się, gdyż teraz możemy świadczyć usługi też bardziej dobrze.
Jeśli zależysz znaleźć najlepsze przesyłki kurierskie i niepowtarzalne ceny sprzedaży w pewnym miejscu, to dopiero u nas. Firma KurJerzy. pl zapewnia ci formę oraz troska o jakiegoś użytkownika dlatego u nas inwestujesz swój wysoki klimat a pieniądze.

Wysłaliśmy już ponad milion przesyłek na pełnym świecie. Aby pomóc ci związek z nami uruchomiliśmy infolinię, nie tylko informacyjną, a z perspektywą składania zamówień telefonicznie. Nasi przeszkoleni konsultanci ułatwią ci dodatkowo w rozwiązaniu wszelkiego typie problemów w lekki i przyjemny sposób. Zadowoleni klienci, to substancja rozwoju naszej firmy, więc są dla nas najcenniejsi.
Czy wiesz, że używamy właśnie ze sprawdzonych, trwałych i wyselekcjonowanych firm kurierskich? Dzięki temuż uważasz gwarancję udzielanych przez nas usług na najogromniejszym stopniu.

DPD kurierzy Trzebiatów

Oczywiście posiadamy system zgodny z wszelkimi informacjami RODO. Co to świadczy dla ciebie? Rejestrujemy wszelkie niezbędne dane swoich klientów, którymi dajesz się z nami podczas składania zamówień, a po umieszczamy je bezpiecznie zgodnie spośród całymi informacjami RODO i obowiązującym prawem Polskim.

Działamy fair i rozumiemy jak bogaty jest twój czas, dlatego jako prawdziwi na targu wprowadziliśmy promocję „Gwarancja Satysfakcji – 150%”. Upoważnia cię ona do uzyskania od nas sto pięćdziesiąt procent kosztów wysyłki danej paczki, jaka z wszelkiego warunku nie została dana na okres. I gdyby jesteś sens wysłać produkt kopertowy lub paczkę z gwarancją dania na czas, to dopiero u nas!

Doceniono nas na targu Krajowym oraz poznano na tle nowych firm nominacją do nagrody Ekomers w grupie „Operator logistyczny roku”. Każdego dnia zmieniamy naszą firmę, by sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom znanych każdych użytkowników. Wykonamy i twoje oczekiwania. Nie przewidujesz? Zadzwoń – z radością podejmiemy wyzwanie jakie przed nami postawisz.

DPD kurierzy Trzebiatów

Zobacz również Wysyłka palety

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments