Czym jest i na czym polega mezoterapia bezigłowa?

Czym jest i na czym polega mezoterapia bezigłowa?

Poradnik Klienta zdrowie i uroda

Medycyna estetyczna obecnie przeżywa prawdziwy rozkwit swojej popularności. Nie da się ukryć, że w ramach oferowanych przez nią zabiegów kosmetycznych, znajduje się wiele interesujących i ciekawych propozycji, które mogą mieć niebagatelny wpływ na poprawę wyglądu i kondycję naszej skóry twarzy i nie tylko. Okazuje się, że z dobrodziejstw medycyny estetycznej coraz chętniej korzystają już nie tylko panie, ale również i panowie. Dzięki poszczególnym zabiegom medycyny estetycznej można nie tylko znacznie odżywić swoją skórę, ale przede wszystkim zahamować i znacznie spowolnić postępujące procesy starzenia się skóry. Co więcej, wśród zabiegów medycyny estetycznej można wyróżnić zarówno te, które nie charakteryzują się żadną inwazyjnością, ale również i takie, które wymagają nieco więcej przygotowania. Jednym z zabiegów, który ostatnimi czasy cieszy się coraz to większą popularnością jest mezoterapia bezigłowa. Czym jest i na czym polega ten zabieg?

Czym jest mezoterapia bezigłowa?

Wiele osób być może do tej pory jeszcze nie spotkało się z zabiegiem jakim jest mezoterapia bezigłowa. Niemniej jednak warto wiedzieć, że jest to jedna z najbardziej innowacyjnych metod, która obecnie jest wykorzystywana w szeroko pojętej medycynie estetycznej. Co więcej, dzięki temu zabiegowi można w prosty i szybki sposób dostarczyć skórze- głównie twarzy- niezbędnych substancji aktywnych. Dodatkowo wszystko odbywa się w sposób całkowicie bezinwazyjny, a także bezbolesny oraz bezpieczny dla organizmu. Niemniej jednak czym dokładniej jest mezoterapia bezigłowa? Otóż najprościej można powiedzieć, że mezoterapia bezigłowa jest świetną alternatywą dla zabiegu, który jest nam wszystkim dobrze znany, czyli mezoterapii igłowej. Niemniej jednak mezoterapia igłowa przeprowadzana jest z pomocą niezwykle zaawansowanej i profesjonalnej maszyny, która wykonuje w zewnętrznej warstwie skóry wiele tysięcy mikronakłuć. Oczywiście za ich pośrednictwem do skóry dostarczane są składniki odżywcze. Metoda ta oczywiście odznacza się ogromną skutecznością, może jednak skutecznie zniechęcić osoby, które są nieco bardziej wrażliwe, a także boją się jakiejkolwiek ingerencji przy pomocy igły w ciało. Właśnie w tym momencie przychodzi mezoterapia bezigłowa. To ona gwarantuje doskonałe efekty, a co więcej nie wiąże się ona z koniecznością wykonywania tysięcy mikronakłuć. Co więcej, brak jakiejkolwiek ingerencji w skórę eliminuje całkowicie występowanie jakiegokolwiek dyskomfortu podczas trwania zabiegu, a co więcej, zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Przeprowadzenie zabiegu mezoterapii bezigłowej wymaga oczywiście zastosowana specjalistycznej aparatury, a także urządzeń HI-TECH, które są szeroko wykorzystywane w różnorodnych, profesjonalnych salonach i gabinetach kosmetycznych. Co więcej zabieg ten nie jest polecany tylko i wyłącznie na skórę twarzy, a przynosi ona pozytywne efekty również, jeśli jest zastosowana np. w przypadku redukcji cellulitów, czy rozjaśnienia rozstępów.

Jakie efekty daje mezoterapia bezigłowa?

Okazuje się, że przeprowadzenie zabiegu mezoterapii bezigłowej wiąże się z wieloma niezaprzeczalnymi zaletami. Do najważniejszych z nich zawsze zalicza się wyraźne odmłodzenie skóry, a także skuteczne znormalizowanie naskórka. Co więcej już po pierwszym zabiegu można zauważyć znaczne zrewitalizowanie skóry, a także jej głębokie nawilżenie i tonizację. Z tego zabiegu mogą skorzystać również osoby, które borykają się z problemem plam skórnych, a także niewielkimi zmarszczkami, gdyż mezoterapia bezigłowa pomoże je skutecznie rozjaśnić i spłycić. W przypadku kiedy zabieg te będzie wykonywany na konkretnym obszarze ciała, można spodziewać się znacznej redukcji cellulitu, a także nagromadzonej w trudnych miejscach tkanki tłuszczowej. Z pewnością zabieg ten docenią również kobiety, które borykają się z krępującym problemem rozstępów. Już kilka serii tego bezbolesnego i nieinwazyjnego zabiegu, pomoże znacznie zredukować widoczność tych blizn, a także skutecznie je spłyci.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments